PAN MIĘSKO Teletina s Kozicami Small - suha hrana za mačke - 5 kg
Kód: DLKPMIKAS0002Podrobný popis
PAN MIĘSKO Teletina s Kozicami Small - suha hrana za mačke - 5 kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Sezónna ponuka | Leto s domácim miláčikom |
| Ďalšie funkcie | Alergia |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre mačky |
| Hlavná chuť | Teľacie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Upozornenia | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah vlhkosti | 6% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342292685 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Sezónna ponuka: | Leto s domácim miláčikom |
| Ďalšie funkcie: | Alergia |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hlavná chuť: | Teľacie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| Upozornenia: | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah vlhkosti: | 6% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
