PAN MIĘSKO Urinary & Stress Control Turkey - suché krmivo pre mačky - 800g
Kód: DLKPMIKAS0011Podrobný popis
PAN MIĘSKO Urinary & Stress Control Turkey - suché krmivo pre mačky - 800g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Úľava od stresu, Chorý močový trakt, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana močového systému, Kontrola funkcie močových ciest, Stres |
| Hlavná chuť | Morka |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ balenia | balíček |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 800 g |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Do not allow children or other animals to eat the product., Always keep the product in a sealed container. |
| Proteíny | 36% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 9% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905342296157 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Úľava od stresu, Chorý močový trakt, Bez lepku |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana močového systému, Kontrola funkcie močových ciest, Stres |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ balenia: | balíček |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Do not allow children or other animals to eat the product., Always keep the product in a sealed container. |
| Proteíny: | 36% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
