PREVITAL Cat Food Adult z govedino - suha hrana za mačke - 1,4 kg
Kód: DLKPVTKAS0002Podrobný popis
PREVITAL Cat Food Adult z govedino - suha hrana za mačke - 1,4 kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Kategória | Pre mačky |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5999566111150 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Kategória: | Pre mačky |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia: | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
