PREVITAL Hrana za Odrasle Mačke s Piščancem - Suha Hrana za Mačke - 1,4 kg
Kód: DLKPVTKAS0001Podrobný popis
PREVITAL Hrana za Odrasle Mačke s Piščancem - Suha Hrana za Mačke - 1,4 kg| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre mačky |
| Bez cukru | Nie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., The product should be stored in a cool and dry place., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 30% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5999566111167 |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Budovanie svalov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky |
| Bez cukru: | Nie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Upozornenia: | Do not exceed the recommended daily dose., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., The product should be stored in a cool and dry place., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 30% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
