PURINA One Bifensis Adult Sensitive suché krmivo pre mačky - 800 g
Kód: DLKPUIKAS0009Podrobný popis
PURINA One Bifensis Adult Sensitive suché krmivo pre mačky - 800 g| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav |
| Séria | PURINA One |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Morka |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategória | Pre mačky |
| Chuť krmiva | Turecko |
| Účinky na zdravie | citlivý tráviaci systém |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 800 g |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Nie |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking. |
| Proteíny | 36% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Hrubý popol | 7,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 7613032621810 |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav |
| Séria: | PURINA One |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategória: | Pre mačky |
| Chuť krmiva: | Turecko |
| Účinky na zdravie: | citlivý tráviaci systém |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 800 g |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Nie |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking. |
| Proteíny: | 36% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
