ROYAL CANIN Cat Gastrointestinal Kitten VHN - suché krmivo pre mačky - 400g
Kód: DLZROYKSK0051Podrobný popis
ROYAL CANIN Cat Gastrointestinal Kitten VHN - suché krmivo pre mačky - 400g| Neobsahuje sóju | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Gastrointestinálne problémy |
| Séria | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Kategória | Pre mačky |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Hmotnosť | 400 g |
| Forma | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia | Always keep the product in a sealed container., Keep out of the reach of children., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking. |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Proteíny | 35% |
| Hrubý popol | 8,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550906241 |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Poruchy vstrebávania v črevách |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Obdobie rastu, Gastrointestinálne problémy |
| Séria: | ROYAL CANIN Veterinary, ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Kategória: | Pre mačky |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Forma: | Pevné |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia: | Always keep the product in a sealed container., Keep out of the reach of children., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking. |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Proteíny: | 35% |
| Hrubý popol: | 8,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
