ROYAL CANIN FBN Maine Coon Adult suché krmivo pre mačky - 10kg
Kód: AMABEZKAR1054Podrobný popis
ROYAL CANIN FBN Maine Coon Adult suché krmivo pre mačky - 10kg| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Maine Coon |
| Séria | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Kategória | Pre mačky |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Kontrola funkcie močových ciest, Srdce, Ochrana kĺbov, Zlepšenie zdravia kože |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Chuť krmiva | Hydina |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Mačacie plemeno | Mainská mývalia mačka |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Bez gluténu | Nie |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking. |
| Proteíny | 31% |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Hrubý popol | 7,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550710664 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Maine Coon |
| Séria: | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Kontrola funkcie močových ciest, Srdce, Ochrana kĺbov, Zlepšenie zdravia kože |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Chuť krmiva: | Hydina |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Mačacie plemeno: | Mainská mývalia mačka |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Bez gluténu: | Nie |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking. |
| Proteíny: | 31% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Hrubý popol: | 7,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
