Royal Canin Feline Fit 2kg suché krmivo pre mačky Adult
Kód: AMABEZKAR0910Podrobný popis
Royal Canin Feline Fit 2kg suché krmivo pre mačky Adult| Množstvo | 1 |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Nadváha |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Séria | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking. |
| Proteíny | 32% |
| Hrubý popol | 7,6% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 4,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550702201 |
| Množstvo: | 1 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Nadváha |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Séria: | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking. |
| Proteíny: | 32% |
| Hrubý popol: | 7,6% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 4,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
