ROYAL CANIN Maine Coon Kitten - suha mačja hrana - 2 kg
Kód: DLZROYKSK0013Podrobný popis
ROYAL CANIN Maine Coon Kitten - suha mačja hrana - 2 kg| Bez gluténu | Nie |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa | Maine Coon |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Mačacie plemeno | Mainská mývalia mačka |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Fáza života zvieraťa | Mačiatko |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Chuť krmiva | ryža, Hydina |
| Séria | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Účinky na zdravie | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre mačky |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu |
| Upozornenia | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
| Obsah tuku | 23% |
| Proteíny | 36% |
| Hrubý popol | 8,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550816502 |
| Bez gluténu: | Nie |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | Maine Coon |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Mačacie plemeno: | Mainská mývalia mačka |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Fáza života zvieraťa: | Mačiatko |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Chuť krmiva: | ryža, Hydina |
| Séria: | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Účinky na zdravie: | Zdravé kosti, zdravý rast, silné a pevné zuby |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre mačky |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu |
| Upozornenia: | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
| Obsah tuku: | 23% |
| Proteíny: | 36% |
| Hrubý popol: | 8,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
