ROYAL CANIN Persian Adult - suché krmivo pre mačky - 2kg
Kód: DLZROYKDP0004Podrobný popis
ROYAL CANIN Persian Adult - suché krmivo pre mačky - 2kg| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť, Odstránenie vlasových guľôčok |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre mačky |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Kontrola bezoárov |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Mačacie plemeno | Perzská mačka |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Séria | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Bez gluténu | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Always keep the product in a sealed container., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 7,4% |
| Hrubá vláknina | 4,7% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 22% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550702614 |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť, Odstránenie vlasových guľôčok |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre mačky |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Kontrola bezoárov |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Mačacie plemeno: | Perzská mačka |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Séria: | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Bez gluténu: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking., Always keep the product in a sealed container., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 7,4% |
| Hrubá vláknina: | 4,7% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 22% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
