ROYAL CANIN Urinary S/O - suché krmivo pre mačky - 1,5kg
Kód: AMABEZKAR1925Podrobný popis
ROYAL CANIN Urinary S/O - suché krmivo pre mačky - 1,5kg| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Neobsahuje sóju | Nie |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia tvorby struvitových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Bez gluténu | Nie |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Séria | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Kategória | Pre mačky |
| Ďalšie funkcie | Struvitové kamene |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Always keep the product in a sealed container., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 8,9% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 2,9% |
| Proteíny | 34,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 3182550711159 |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Neobsahuje sóju: | Nie |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia tvorby struvitových kameňov, Rozpúšťanie struvitových kameňov |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Bez gluténu: | Nie |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo, Veterinárne krmivo |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Séria: | ROYAL CANIN Urinary S/O |
| Kategória: | Pre mačky |
| Ďalšie funkcie: | Struvitové kamene |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Always keep the product in a sealed container., Do not allow children or other animals to eat the product., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 8,9% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 2,9% |
| Proteíny: | 34,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
