SCHESIR Adult Sterilized & Light Mono Rich in chicken - suché krmivo pre mačky - 10kg
Kód: DLKAPFKAS0002Podrobný popis
SCHESIR Adult Sterilized & Light Mono Rich in chicken - suché krmivo pre mačky - 10kg| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Nadváha, Monobielkoviny, Sterilizácia |
| Bez gluténu | Nie |
| Séria | Schesir |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Sterilizované, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 35% |
| Hrubá vláknina | 5,2% |
| Hrubý popol | 6,2% |
| Obsah tuku | 10,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8005852760845 |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Kategória: | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Nadváha, Monobielkoviny, Sterilizácia |
| Bez gluténu: | Nie |
| Séria: | Schesir |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Sterilizované, Pomoc pri udržiavaní hmotnosti |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 35% |
| Hrubá vláknina: | 5,2% |
| Hrubý popol: | 6,2% |
| Obsah tuku: | 10,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
