Taste of the Wild Rocky Mountain 2 kg
Kód: DLZTOWKAR0079Podrobný popis
Taste of the Wild Rocky Mountain 2 kg| Množstvo | 1 |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Kategória | Pre mačky |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Chuť krmiva | Jeleň, Kuracie mäso, Losos |
| Typ balenia | Vrecko |
| Typ dávkovača | Plastový sáčok |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Obsah tuku | 18% |
| Obsahuje vitamíny | vitamín D3, Vitamín A, vitamín E |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 42% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 074198612314 |
| Množstvo: | 1 |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre mačky |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Chuť krmiva: | Jeleň, Kuracie mäso, Losos |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Typ dávkovača: | Plastový sáčok |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Obsah tuku: | 18% |
| Obsahuje vitamíny: | vitamín D3, Vitamín A, vitamín E |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 42% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
