VERSELE LAGA Classic Cat Variety - suché krmivo pre mačky - 10 kg
Kód: AMABEZKAR2799Podrobný popis
VERSELE LAGA Classic Cat Variety - suché krmivo pre mačky - 10 kg| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva | Mäso, Ryba |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu | Nie |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking. |
| Hrubá vláknina | 7% |
| Obsah tuku | 10% |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5410340412725 |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Chuť krmiva: | Mäso, Ryba |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez gluténu: | Nie |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Provide fresh water for drinking. |
| Hrubá vláknina: | 7% |
| Obsah tuku: | 10% |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
