VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Cat - suha hrana za mačke - 2 kg
Kód: DLKVEEKAS0003Podrobný popis
VETEXPERT Veterinary Diet Intestinal Cat - suha hrana za mačke - 2 kg| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hlavná chuť | Hydina |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Veterinárne krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pankreatická nedostatočnosť, Extrínna pankreatická insuficiencia, Pankreatitída, Neznášanlivosť obilnín, Obdobie rekonvalescencie, Ochorenia pečene, Pečeňové, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu, Prevencia exokrinnej pankreatickej insuficiencie |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Ďalšie funkcie | Rekonvalescencia, Pre seniorov, Chorá pečeň, Bez obilnín, Pankreas, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória | Pre mačky |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 8,5% |
| Obsah tuku | 20% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Proteíny | 38% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902768346480 |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hlavná chuť: | Hydina |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Veterinárne krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pankreatická nedostatočnosť, Extrínna pankreatická insuficiencia, Pankreatitída, Neznášanlivosť obilnín, Obdobie rekonvalescencie, Ochorenia pečene, Pečeňové, Regulácia funkcie pečene, prevencia zápalov, zlepšenie metabolizmu, Prevencia exokrinnej pankreatickej insuficiencie |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Ďalšie funkcie: | Rekonvalescencia, Pre seniorov, Chorá pečeň, Bez obilnín, Pankreas, Bez lepku |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Kategória: | Pre mačky |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 8,5% |
| Obsah tuku: | 20% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Proteíny: | 38% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
