WHISKAS Cat Adult s kuracím mäsom - suché krmivo pre mačky - 7 kg
Kód: DLKWHSKAS0005Podrobný popis
WHISKAS Cat Adult s kuracím mäsom - suché krmivo pre mačky - 7 kg| Kategória | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez cukru | Nie |
| Bez gluténu | Nie |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Vhodné pre | Mačka |
| Chuť krmiva | Kuracie mäso |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Množstvo | 1 |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 12% |
| Proteíny | 30,8% |
| Hrubý popol | 8,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5900951259227 |
| Kategória: | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez cukru: | Nie |
| Bez gluténu: | Nie |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Vhodné pre: | Mačka |
| Chuť krmiva: | Kuracie mäso |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Množstvo: | 1 |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Provide fresh water for drinking., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 12% |
| Proteíny: | 30,8% |
| Hrubý popol: | 8,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
