Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336
Kód: DVBCBTTUN0004Podrobný popis
Cabletech DEKODER DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336| Počet SCART konektorov | 1 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 2 |
| Digitálny optický audio vstup | 1 |
| Vrátane batérií | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Oneskorené prehrávanie (Timeshift) | Áno |
| Typ demodulácie | 256-QAM, 16-QAM, 64-QAM, QPSK |
| Záznam | Áno |
| Počet tunerov | 1 tuner/tunerov |
| Farba | Čierna |
| Typ tunera | Digitálny |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 94 mm |
| Šírka | 167 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie | 7,5 W |
| Pomer strán | 16:9, 4:3 |
| Podporované videomódy | 1080p, 720p, 1080i, 576i, 576p |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T2, DVB-T |
| Zdroj signálu | Kábel |
| Podporované video formáty | AVC, H.265, HEVC, MPEG2, H.264, HEVC/H.265, MPEG1, MPEG4 |
| Podporované zvukové formáty | PCM, AAC, AAC HE |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DVB-T Receivers |
|---|---|
| EAN: | 5901890111171 |
| Počet SCART konektorov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Digitálny optický audio vstup: | 1 |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Oneskorené prehrávanie (Timeshift): | Áno |
| Typ demodulácie: | 256-QAM, 16-QAM, 64-QAM, QPSK |
| Záznam: | Áno |
| Počet tunerov: | 1 tuner/tunerov |
| Farba: | Čierna |
| Typ tunera: | Digitálny |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 94 mm |
| Šírka: | 167 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba elektrickej energie: | 7,5 W |
| Pomer strán: | 16:9, 4:3 |
| Podporované videomódy: | 1080p, 720p, 1080i, 576i, 576p |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T2, DVB-T |
| Zdroj signálu: | Kábel |
| Podporované video formáty: | AVC, H.265, HEVC, MPEG2, H.264, HEVC/H.265, MPEG1, MPEG4 |
| Podporované zvukové formáty: | PCM, AAC, AAC HE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
