Varenie vajec Mesko MS 4485 pre 3 vajcia 210 W Čierna, strieborná, priehľadná
Kód: AGDADLJAJ0004Podrobný popis
Varenie vajec Mesko MS 4485 pre 3 vajcia 210 W Čierna, strieborná, priehľadná| Odmerka | Áno |
| Návod na použitie | Áno |
| Hmotnosť | 530 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 / 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Odnímateľné veko | Áno |
| Systém ovládania | Gombík |
| Svetelná indikácia prevádzky | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Farba | Strieborná, Priesvitné, Biela, Čierna |
| Hustota vajec | Tvrdo, Mäkké, Stredná |
| Množstvo vajec | 3 vajec |
| Veko s vývodom pary | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Upozornenia | The device may become hot during use - do not touch hot surfaces., The appliance is intended for domestic use only., Do not immerse in water or other liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Egg boilers |
|---|---|
| EAN: | 5902934831444 |
| Odmerka: | Áno |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hmotnosť: | 530 g |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 / 60 Hz |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Odnímateľné veko: | Áno |
| Systém ovládania: | Gombík |
| Svetelná indikácia prevádzky: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Farba: | Strieborná, Priesvitné, Biela, Čierna |
| Hustota vajec: | Tvrdo, Mäkké, Stredná |
| Množstvo vajec: | 3 vajec |
| Veko s vývodom pary: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Upozornenia: | The device may become hot during use - do not touch hot surfaces., The appliance is intended for domestic use only., Do not immerse in water or other liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
