Bosch TWK8613 rýchlovarná kanvica 1,5 L 2400 W Čierna
Kód: AGDBOSCZE0035Podrobný popis
Bosch TWK8613 rýchlovarná kanvica 1,5 L 2400 W Čierna| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Farba | Čierna |
| Indikátor úrovne vody | Áno |
| Filtrovanie | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,5 L |
| Hmotnosť | 1,6 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Príkon | 2400 W |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Podsvietený vypínač | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Upozornenia | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4242002824598 |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Indikátor úrovne vody: | Áno |
| Filtrovanie: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,5 L |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Príkon: | 2400 W |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Podsvietený vypínač: | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Upozornenia: | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
