Esperanza EKK128W Električni čajnik 1 L črna, bela 1350 W
Kód: AGDESPCZE0087Podrobný popis
Esperanza EKK128W Električni čajnik 1 L črna, bela 1350 W| Farba | Biela, Čierna |
| Skrytý výhrevné teleso | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Základný materiál | Plast, Nerezová oceľ |
| Systém ovládania | Bezdrôtový, Gombík |
| Kapacita vodného zásobníka | 1 L |
| Príkon | 1350 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ otvorenia veka | Gombík |
| Bezšnúrový | Áno |
| Kontrolka | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Upozornenia | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5901299966495 |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Skrytý výhrevné teleso: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Základný materiál: | Plast, Nerezová oceľ |
| Systém ovládania: | Bezdrôtový, Gombík |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1 L |
| Príkon: | 1350 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ otvorenia veka: | Gombík |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Kontrolka: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Upozornenia: | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
