MAESTRO MR-033 črn električni čajnik
Kód: AGDMEOCZE0118Podrobný popis
MAESTRO MR-033 črn električni čajnik| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Základný materiál | Plastové |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,7 L |
| Typ otvorenia veka | Gombík |
| Farba | Čierna |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Príkon | 1850 W |
| Maximálny výkon | 2200 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Upozornenia | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144672882 |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Základný materiál: | Plastové |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,7 L |
| Typ otvorenia veka: | Gombík |
| Farba: | Čierna |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Príkon: | 1850 W |
| Maximálny výkon: | 2200 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Upozornenia: | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
