Maestro MR-037 (MR-037-BLUE) Rýchlovarná kanvica 1,2 l 1630 W Modrá
Kód: AGDMEOCZE0104Podrobný popis
Maestro MR-037 (MR-037-BLUE) Rýchlovarná kanvica 1,2 l 1630 W Modrá| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Chladený úchyt | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla | 0,7 m |
| Teplotne izolovaný plášť | Áno |
| Farba | Modrá |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,2 L |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Príkon | 1630 W |
| Základný materiál | Plastové, Nerezová oceľ |
| Kontrolka | Áno |
| Skrytý výhrevné teleso | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Indikátor úrovne vody | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Podsvietenie | Nie |
| Upozornenia | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4820096551387 |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Chladený úchyt: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 0,7 m |
| Teplotne izolovaný plášť: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,2 L |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1630 W |
| Základný materiál: | Plastové, Nerezová oceľ |
| Kontrolka: | Áno |
| Skrytý výhrevné teleso: | Áno |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Indikátor úrovne vody: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Podsvietenie: | Nie |
| Upozornenia: | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
