MAESTRO MR-041 (MR-041-RED) elektrická kanvica 1,7 l 2000 W Čierna Červená
Kód: AGDMEOCZE0150Podrobný popis
MAESTRO MR-041 (MR-041-RED) elektrická kanvica 1,7 l 2000 W Čierna Červená| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Farba | Čierna, Červená |
| Základný materiál | Plastové |
| Funkcia uchovania teploty | Nie |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Ochrana proti vyvareniu vody | Nie |
| Indikátor úrovne vody | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,7 L |
| Filter proti vodnému kameňu | Áno |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Príkon | 2000 W |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Skrytý výhrevné teleso | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Upozornenia | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144675883 |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Farba: | Čierna, Červená |
| Základný materiál: | Plastové |
| Funkcia uchovania teploty: | Nie |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Ochrana proti vyvareniu vody: | Nie |
| Indikátor úrovne vody: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,7 L |
| Filter proti vodnému kameňu: | Áno |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Príkon: | 2000 W |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Skrytý výhrevné teleso: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Upozornenia: | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Do not leave the unit unattended during operation., Avoid contact with water when using. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
