Maestro MR-041-White Rýchlovarná kanvica 1,7 l
Kód: AGDMEOCZE0151Podrobný popis
Maestro MR-041-White Rýchlovarná kanvica 1,7 l| Základný materiál | Plastové |
| Farba | Biela, Čierna |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,7 L |
| Systém ovládania | Páka |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Maximálny výkon | 2000 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Upozornenia | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144675890 |
| Základný materiál: | Plastové |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,7 L |
| Systém ovládania: | Páka |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Maximálny výkon: | 2000 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Upozornenia: | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
