Maestro MR-062-Black Sklenená rýchlovarná kanvica 1,2 l
Kód: AGDMEOCZE0159Podrobný popis
Maestro MR-062-Black Sklenená rýchlovarná kanvica 1,2 l| Farba | Transparentné, Čierna |
| Základný materiál | Sklo |
| Kapacita vodného zásobníka | 1,2 L |
| Vnútorné osvetlenie | Áno |
| Systém ovládania | Páka |
| Maximálny výkon | 1630 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Upozornenia | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 4897144676057 |
| Farba: | Transparentné, Čierna |
| Základný materiál: | Sklo |
| Kapacita vodného zásobníka: | 1,2 L |
| Vnútorné osvetlenie: | Áno |
| Systém ovládania: | Páka |
| Maximálny výkon: | 1630 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Upozornenia: | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
