Rýchlovarná kanvica CAMRY CR 1290w, biela
Kód: AGDADLCZE0144Podrobný popis
Rýchlovarná kanvica CAMRY CR 1290w, biela| Kapacita vodného zásobníka | 2 L |
| Základný materiál | Sklo, Plastové |
| Farba | Biela |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Podsvietenie | Áno |
| Funkcia uchovania teploty | Nie |
| Indikátor úrovne vody | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 1850 W |
| Maximálny výkon | 2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Bezšnúrový | Nie |
| Priehradka na uloženie kábla | Áno |
| Upozornenia | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| EAN: | 5905575908902 |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2 L |
| Základný materiál: | Sklo, Plastové |
| Farba: | Biela |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Podsvietenie: | Áno |
| Funkcia uchovania teploty: | Nie |
| Indikátor úrovne vody: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 1850 W |
| Maximálny výkon: | 2200 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Priehradka na uloženie kábla: | Áno |
| Upozornenia: | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
