RAZOR Elektrická motorka SX350 Dirt - zelená
Kód: DIDRZOPOJ0011Podrobný popis
RAZOR Elektrická motorka SX350 Dirt - zelená| Jednoduchá preprava | Áno |
| Šírka | 1110 mm |
| Hĺbka | 710 mm |
| Výška | 550 mm |
| Napätie batérie | 24 V |
| Farba | Šedá, Biela, Zelená, Čierna |
| Počet koliečok | 2 koleso/kolesá |
| Počet miest | 1 sedadlo/sedadiel |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electric vehicles |
|---|---|
| EAN: | 845423020804 |
| Jednoduchá preprava: | Áno |
| Šírka: | 1110 mm |
| Hĺbka: | 710 mm |
| Výška: | 550 mm |
| Napätie batérie: | 24 V |
| Farba: | Šedá, Biela, Zelená, Čierna |
| Počet koliečok: | 2 koleso/kolesá |
| Počet miest: | 1 sedadlo/sedadiel |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
