Activejet AJE-PB/20M 20 m predlžovací kábel
Kód: LIPACJELE0002Podrobný popis
Activejet AJE-PB/20M 20 m predlžovací kábel| Počet zásuviek | 4 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Vhodné umiestnenie | Univerzálne |
| Počet jadier | 3 |
| Veľkosť jadra | 1 mm² |
| Farba | Limetka, Šedá |
| Typy zásuvky pre napájanie zo siete | Typ E / F |
| Typ konektora | Type F (CEE 7/4) |
| On/off vypínač | Nie |
| Dĺžka kábla | 20 m |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Prvky ochrany napájania | Prehriatie |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Typ kábla | H05VV-F |
| Technické vlastnosti | Navinutý: 6 A / 1380 W Rozšírené: 16 A / 3680 W |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Electrical extension cords |
|---|---|
| EAN: | 5901443113577 |
| Počet zásuviek: | 4 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Vhodné umiestnenie: | Univerzálne |
| Počet jadier: | 3 |
| Veľkosť jadra: | 1 mm² |
| Farba: | Limetka, Šedá |
| Typy zásuvky pre napájanie zo siete: | Typ E / F |
| Typ konektora: | Type F (CEE 7/4) |
| On/off vypínač: | Nie |
| Dĺžka kábla: | 20 m |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Prvky ochrany napájania: | Prehriatie |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Typ kábla: | H05VV-F |
| Technické vlastnosti: | Navinutý: 6 A / 1380 W Rozšírené: 16 A / 3680 W |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
