Kärcher 1.513-665.0 parný čistoč Valcovitý parný čistič 1 L 1900 W Čierna, Biela
Kód: AGDKARPAW0045Podrobný popis
Kärcher 1.513-665.0 parný čistoč Valcovitý parný čistič 1 L 1900 W Čierna, Biela| Bezpečnostný ventil | Áno |
| Parný tlak | 3,5 bar |
| Doba prípravy | 0,5 min |
| Nastaviteľná para | Áno |
| Čistenie povrchov | Sklo, Tvrdá podlaha |
| Podlahový nástavec | Áno |
| Čistiaca handrička | Áno |
| Kefový nástavec | Áno |
| Flexibilná ručná tryska | Áno |
| Bodová tryska | Áno |
| Hĺbka | 360 mm |
| Šírka | 236 mm |
| Výška | 253 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4,6 kg |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Príkon | 1900 W |
| Model | Valcovitý parný čistič |
| Farba | Biela, Čierna |
| Počet nádrží na vodu | 1 |
| Dĺžka šnúry | 4 m |
| Maximálna dĺžka rúrky | 100 cm |
| Minimálna dĺžka rúrky | 50 cm |
| Kapacita | 1 L |
| Dĺžka hadice | 2,2 m |
| Kedykoľvek doplniteľné | Áno |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie | Áno |
| Odstraňovanie vodného kameňa a čistenie | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Úložný priestor príslušenstva | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Evaporation dishes |
|---|---|
| EAN: | 4066529185594 |
| Bezpečnostný ventil: | Áno |
| Parný tlak: | 3,5 bar |
| Doba prípravy: | 0,5 min |
| Nastaviteľná para: | Áno |
| Čistenie povrchov: | Sklo, Tvrdá podlaha |
| Podlahový nástavec: | Áno |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Kefový nástavec: | Áno |
| Flexibilná ručná tryska: | Áno |
| Bodová tryska: | Áno |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Šírka: | 236 mm |
| Výška: | 253 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 4,6 kg |
| Hmotnosť: | 3,1 kg |
| Počet fáz: | 1 |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Príkon: | 1900 W |
| Model: | Valcovitý parný čistič |
| Farba: | Biela, Čierna |
| Počet nádrží na vodu: | 1 |
| Dĺžka šnúry: | 4 m |
| Maximálna dĺžka rúrky: | 100 cm |
| Minimálna dĺžka rúrky: | 50 cm |
| Kapacita: | 1 L |
| Dĺžka hadice: | 2,2 m |
| Kedykoľvek doplniteľné: | Áno |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie: | Áno |
| Odstraňovanie vodného kameňa a čistenie: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Úložný priestor príslušenstva: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
