Qmed Back Stretching Support
Kód: SRHMDHTDC0022Podrobný popis
Qmed Back Stretching Support| Maximálna hmotnosť nákladu | 110 kg |
| Materiál | ABS, Polypropylén (PP), NBR |
| Farba | Čierna, Modrá |
| Len na domáce použitie | Áno |
| Šírka | 254 mm |
| Výška | 30 mm |
| Dĺžka | 385 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Exercise bands and balls |
|---|---|
| EAN: | 5901780441418 |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 110 kg |
| Materiál: | ABS, Polypropylén (PP), NBR |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Len na domáce použitie: | Áno |
| Šírka: | 254 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Dĺžka: | 385 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
