Esperanza EHH011 Vnútorný ohrievač biely 1000/2000 W
Kód: AGDESPTER0010Podrobný popis
Esperanza EHH011 Vnútorný ohrievač biely 1000/2000 W| Vykurovací výkon (min) | 1000 W |
| Vykurovací výkon | 2000 W |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Hĺbka | 220 mm |
| Výška | 270 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Hmotnosť | 960 g |
| Kontrolka | Áno |
| Systém ovládania | Otočné |
| Úchyty | Áno |
| Farba | Biela |
| Zdroj tepla | Elektrický |
| Upozornenia | Do not cover the unit during use to prevent overheating., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before cleaning or moving., Keep the device away from flammable materials. |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fan heaters |
|---|---|
| EAN: | 5901299965610 |
| Vykurovací výkon (min): | 1000 W |
| Vykurovací výkon: | 2000 W |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Výška: | 270 mm |
| Šírka: | 130 mm |
| Hmotnosť: | 960 g |
| Kontrolka: | Áno |
| Systém ovládania: | Otočné |
| Úchyty: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Zdroj tepla: | Elektrický |
| Upozornenia: | Do not cover the unit during use to prevent overheating., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before cleaning or moving., Keep the device away from flammable materials. |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
