Vzduchová clona N'oveen HC1500 LED
Kód: AGDOOVTER0001Podrobný popis
Vzduchová clona N'oveen HC1500 LED| Frekvencia | 50 Hz |
| Vstupné napätie | 220 - 240 V |
| Vykurovací výkon | 2000 W |
| Vykurovací výkon (min) | 1000 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Typ ohrievacieho telesa | Keramický |
| Letná ventilácia | Áno |
| Model | Elektrický ohrievač s ventilátorom |
| Odpočet | Áno |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Časovač (max) | 7,5 h |
| Počet úrovní výkonu | 2 |
| Automatické vypnutie | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Inštalačná výška (min) | 1,8 m |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Výška | 185 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
| Hĺbka | 110 mm |
| Možnosti umiestnenia | Múr |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Typ displeja | LED |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Základný materiál | Plast |
| Farba | Biela |
| Vstavaný displej | Áno |
| Výstražné piktogramy | GHS02: Horľavé |
| Upozornenia | Do not cover the unit during use to prevent overheating., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before cleaning or moving., Keep the device away from flammable materials. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fan heaters |
|---|---|
| EAN: | 5902221622557 |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Vstupné napätie: | 220 - 240 V |
| Vykurovací výkon: | 2000 W |
| Vykurovací výkon (min): | 1000 W |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Typ ohrievacieho telesa: | Keramický |
| Letná ventilácia: | Áno |
| Model: | Elektrický ohrievač s ventilátorom |
| Odpočet: | Áno |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Časovač (max): | 7,5 h |
| Počet úrovní výkonu: | 2 |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Inštalačná výška (min): | 1,8 m |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Výška: | 185 mm |
| Šírka: | 450 mm |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Hĺbka: | 110 mm |
| Možnosti umiestnenia: | Múr |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Typ displeja: | LED |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Základný materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Výstražné piktogramy: | GHS02: Horľavé |
| Upozornenia: | Do not cover the unit during use to prevent overheating., Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before cleaning or moving., Keep the device away from flammable materials. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
