9'' stolný ventilátor Esperanza EHF004WE ZEPHYR Bielo-sivý
Kód: AGDESPWEN0005Podrobný popis
9'' stolný ventilátor Esperanza EHF004WE ZEPHYR Bielo-sivý| Počet rýchlostí | 2 |
| Umiestnenie | Vnútorný |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Základný materiál | Plastový, Kov |
| Vertikálny uhol otočenia | 0 - 90° |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Nohy | Áno |
| Farba | Biela, Šedá |
| Počet nožov | 3 |
| Model | Stolný ventilátor |
| Priemer | 23 cm |
| Spotreba elektrickej energie | 30 W |
| Typ zdroja | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 230 V |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5901299930748 |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Umiestnenie: | Vnútorný |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Základný materiál: | Plastový, Kov |
| Vertikálny uhol otočenia: | 0 - 90° |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Nohy: | Áno |
| Farba: | Biela, Šedá |
| Počet nožov: | 3 |
| Model: | Stolný ventilátor |
| Priemer: | 23 cm |
| Spotreba elektrickej energie: | 30 W |
| Typ zdroja: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 230 V |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
