Adler AD 7304 biela
Kód: AGDADLWEN0006Podrobný popis
Adler AD 7304 biela| Umiestnenie | Tabuľka |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Rozsah oscilácie | 76° |
| Farba | Biela |
| Autooscilácia | Áno |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Úroveň hluku | 52 dB |
| Priemer | 40 cm |
| Spotreba elektrickej energie | 45 W |
| Maximálny výkon | 90 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5908256830783 |
| Umiestnenie: | Tabuľka |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Rozsah oscilácie: | 76° |
| Farba: | Biela |
| Autooscilácia: | Áno |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Úroveň hluku: | 52 dB |
| Priemer: | 40 cm |
| Spotreba elektrickej energie: | 45 W |
| Maximálny výkon: | 90 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
