Esperanza EHF001KE chladenie domácnosti Čierna, Chróm
Kód: AGDESPWEN0001Podrobný popis
Esperanza EHF001KE chladenie domácnosti Čierna, Chróm| Trieda krytia | II |
| Základný materiál | Kov, Hliník |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Model | Domáci lopatkový ventilátor |
| Ochranná mriežka | Áno |
| Umiestnenie | Podlaha |
| Počet lopatiek ventilátora | 3 |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Autooscilácia | Áno |
| Farba | Chróm, Čierna |
| Rozsah oscilácie | 90° |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Priemer ventilátora | 40 cm |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Spotreba elektrickej energie | 50 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 230 V |
| Typ zdroja | AC |
| Typ balenia | Box |
| Vstavané svetlo | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5901299914274 |
| Trieda krytia: | II |
| Základný materiál: | Kov, Hliník |
| Nastavenie výšky: | Áno |
| Model: | Domáci lopatkový ventilátor |
| Ochranná mriežka: | Áno |
| Umiestnenie: | Podlaha |
| Počet lopatiek ventilátora: | 3 |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Autooscilácia: | Áno |
| Farba: | Chróm, Čierna |
| Rozsah oscilácie: | 90° |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Priemer ventilátora: | 40 cm |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Šírka: | 450 mm |
| Výška: | 1300 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Spotreba elektrickej energie: | 50 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 230 V |
| Typ zdroja: | AC |
| Typ balenia: | Box |
| Vstavané svetlo: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
