Esperanza EHF001WE chladenie domácnosti Šedá, Biela
Kód: AGDESPWEN0008Podrobný popis
Esperanza EHF001WE chladenie domácnosti Šedá, Biela| Nastavenie sklonu | Áno |
| Trieda krytia | II |
| Uhol naklonenia | 90° |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Umiestnenie | Podlaha |
| Počet lopatiek ventilátora | 3 |
| On/off vypínač | Áno |
| Časovač | Nie |
| Dĺžka šnúry | 1,5 m |
| Model | Domáci lopatkový ventilátor |
| LED indikátory | Áno |
| Priemer ventilátora | 40 cm |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Otočné kolieska | Nie |
| Farba | Biela, Šedá |
| Ochranná mriežka | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Spotreba elektrickej energie | 50 W |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 220-230 V |
| Typ zdroja | AC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5901299914304 |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Trieda krytia: | II |
| Uhol naklonenia: | 90° |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Umiestnenie: | Podlaha |
| Počet lopatiek ventilátora: | 3 |
| On/off vypínač: | Áno |
| Časovač: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 1,5 m |
| Model: | Domáci lopatkový ventilátor |
| LED indikátory: | Áno |
| Priemer ventilátora: | 40 cm |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Farba: | Biela, Šedá |
| Ochranná mriežka: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 1300 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Spotreba elektrickej energie: | 50 W |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-230 V |
| Typ zdroja: | AC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
