Esperanza EHF003WE, Wentylator 12'' biurkowy, Biało-Szary
Kód: AGDESPWEN0006Podrobný popis
Esperanza EHF003WE, Wentylator 12'' biurkowy, Biało-Szary| Farba | Biela, Šedá |
| Počet nožov | 3 |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Umiestnenie | Vnútorný |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Nohy | Áno |
| Vertikálny uhol otočenia | 0 - 90° |
| Základný materiál | Plastový |
| Priemer | 30 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 230 V |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Spotreba elektrickej energie | 50 W |
| Typ zdroja | AC |
| Upozornenia | Do not use the blower or fan near water., Be especially careful when using the device in the presence of children., Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5901299914496 |
| Farba: | Biela, Šedá |
| Počet nožov: | 3 |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Umiestnenie: | Vnútorný |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Nohy: | Áno |
| Vertikálny uhol otočenia: | 0 - 90° |
| Základný materiál: | Plastový |
| Priemer: | 30 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 230 V |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Spotreba elektrickej energie: | 50 W |
| Typ zdroja: | AC |
| Upozornenia: | Do not use the blower or fan near water., Be especially careful when using the device in the presence of children., Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
