Esperanza EHF005 Scirocco 12'' cirkulačný ventilátor, chróm
Kód: AGDESPWEN0007Podrobný popis
Esperanza EHF005 Scirocco 12'' cirkulačný ventilátor, chróm| Nastavte obsah | Ochranné krytky x 1 |
| Množstvo | 1 |
| Typ balenia | Box |
| Nastavenie výšky | Nie |
| Nohy | Áno |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Dĺžka kábla | 1,8 m |
| Umiestnenie | Tabuľka |
| Nastavenie sklonu | Áno |
| Počet lopatiek ventilátora | 3 |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť | 3,2 kg |
| Šírka | 400 mm |
| Dĺžka čepele | 30 cm |
| Výška | 380 mm |
| Priemer ventilátora | 36 cm |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja | 50 Hz |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Typ zdroja | AC |
| Spotreba elektrickej energie | 50 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 230 V |
| Trieda krytia | II- stupeň ochrany pred úrazom elektrickým prúdom |
| Základný materiál | Chróm |
| Upozornenia | Be especially careful when using the device in the presence of children., Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation., Do not use the blower or fan near water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5901299930755 |
| Nastavte obsah: | Ochranné krytky x 1 |
| Množstvo: | 1 |
| Typ balenia: | Box |
| Nastavenie výšky: | Nie |
| Nohy: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Dĺžka kábla: | 1,8 m |
| Umiestnenie: | Tabuľka |
| Nastavenie sklonu: | Áno |
| Počet lopatiek ventilátora: | 3 |
| Farba: | Chróm |
| Hmotnosť: | 3,2 kg |
| Šírka: | 400 mm |
| Dĺžka čepele: | 30 cm |
| Výška: | 380 mm |
| Priemer ventilátora: | 36 cm |
| Vstupné frekvencia napájacieho zdroja: | 50 Hz |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Typ zdroja: | AC |
| Spotreba elektrickej energie: | 50 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 230 V |
| Trieda krytia: | II- stupeň ochrany pred úrazom elektrickým prúdom |
| Základný materiál: | Chróm |
| Upozornenia: | Be especially careful when using the device in the presence of children., Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation., Do not use the blower or fan near water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
