Esperanza EHF103K chladenie domácnosti Čierna
Kód: AGDESPWEN0014Podrobný popis
Esperanza EHF103K chladenie domácnosti Čierna| Počet rýchlostí | 3 |
| Model | Domáci lopatkový ventilátor |
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie | Tabuľka |
| Úroveň hluku | 52 dB |
| Priemer ventilátora | 9 mm |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Hmotnosť | 235 g |
| Typ zdroja | USB |
| Spotreba elektrickej energie | 2 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5901299945117 |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Model: | Domáci lopatkový ventilátor |
| Farba: | Čierna |
| Umiestnenie: | Tabuľka |
| Úroveň hluku: | 52 dB |
| Priemer ventilátora: | 9 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 210 mm |
| Hĺbka: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 235 g |
| Typ zdroja: | USB |
| Spotreba elektrickej energie: | 2 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
