Noveen F780 Kupolový ventilátor 1200 W Vnútorný čierny
Kód: AGDOOVWEN0016Podrobný popis
Noveen F780 Kupolový ventilátor 1200 W Vnútorný čierny| Vykurovací výkon | 1200 W |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Možné nastavenie výšky | Áno |
| Typ diaľkového ovládača | Áno |
| Počet rýchlostí | 12 |
| Funkcie klimatizácie | Chladenie, Kúrenie, Vetranie |
| Model | Vertikálny domáci ventilátor |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Odpočet | Áno |
| Kmitanie | Áno |
| Hĺbka | 360 mm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 950 mm |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| HEPA filter | Áno |
| Možnosti umiestnenia | Stôl, Podlaha, Tabuľka, okno |
| Kontrolka | Áno |
| LED displej | Áno |
| Dotykové ovládanie | Áno |
| Vhodné pre | Vnútorný |
| Farba | Čierna |
| Šírka balenia | 390 mm |
| Výška balenia | 450 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,9 kg |
| Hĺbka balenia | 398 mm |
| Upozornenia | Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation., Be especially careful when using the device in the presence of children., Do not use the blower or fan near water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| EAN: | 5902221624001 |
| Vykurovací výkon: | 1200 W |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Možné nastavenie výšky: | Áno |
| Typ diaľkového ovládača: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 12 |
| Funkcie klimatizácie: | Chladenie, Kúrenie, Vetranie |
| Model: | Vertikálny domáci ventilátor |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Odpočet: | Áno |
| Kmitanie: | Áno |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Šírka: | 360 mm |
| Výška: | 950 mm |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| HEPA filter: | Áno |
| Možnosti umiestnenia: | Stôl, Podlaha, Tabuľka, okno |
| Kontrolka: | Áno |
| LED displej: | Áno |
| Dotykové ovládanie: | Áno |
| Vhodné pre: | Vnútorný |
| Farba: | Čierna |
| Šírka balenia: | 390 mm |
| Výška balenia: | 450 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,9 kg |
| Hĺbka balenia: | 398 mm |
| Upozornenia: | Do not obstruct air inlets and outlets while the appliance is in operation., Be especially careful when using the device in the presence of children., Do not use the blower or fan near water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
