Nosič na bicykel Topeak Omni QuickTrack Adapter premení akýkoľvek nosič na systém MTX
Kód: SIRTPKBLO0015Podrobný popis
Nosič na bicykel Topeak Omni QuickTrack Adapter premení akýkoľvek nosič na systém MTX| Kompatibilita | Topeak MTX / RX TrunkBags, MTX rear baskets |
| Farba | Čierna |
| Maximálny priemer rúrky | 1,2 cm |
| Model | Adaptér |
| Materiál | Polymér |
| Výška | 61 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Hĺbka | 94 mm |
| Hmotnosť | 230 g |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the mudguards and their mounts due to the possibility of damage while driving., Do not use damaged mudguards, they may affect safety when riding., Before use, make sure the mudguards are correctly attached to avoid an accident. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fenders |
|---|---|
| EAN: | 4710069688045 |
| Kompatibilita: | Topeak MTX / RX TrunkBags, MTX rear baskets |
| Farba: | Čierna |
| Maximálny priemer rúrky: | 1,2 cm |
| Model: | Adaptér |
| Materiál: | Polymér |
| Výška: | 61 mm |
| Šírka: | 320 mm |
| Hĺbka: | 94 mm |
| Hmotnosť: | 230 g |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the mudguards and their mounts due to the possibility of damage while driving., Do not use damaged mudguards, they may affect safety when riding., Before use, make sure the mudguards are correctly attached to avoid an accident. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
