Brita Marella XL+1 Maxtra Pro PP filtračný džbán
Kód: AGDBRIDZF0175Podrobný popis
Brita Marella XL+1 Maxtra Pro PP filtračný džbán| Vyklápacie veko | Áno |
| Typ filtra | Maxtra Pro PP |
| Materiál veka | Polypropylén (PP) |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka | 3,5 L |
| Kapacita filtrovanej vody | 150 L |
| Farba | Modrá |
| Typ vodného filtra | Filtrovacie kanvice |
| Hĺbka | 148 mm |
| Šírka | 258 mm |
| Výška | 258 mm |
| Počet filtrov | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filter jugs |
|---|---|
| EAN: | 4006387130848 |
| Vyklápacie veko: | Áno |
| Typ filtra: | Maxtra Pro PP |
| Materiál veka: | Polypropylén (PP) |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Kapacita vodného zásobníka: | 3,5 L |
| Kapacita filtrovanej vody: | 150 L |
| Farba: | Modrá |
| Typ vodného filtra: | Filtrovacie kanvice |
| Hĺbka: | 148 mm |
| Šírka: | 258 mm |
| Výška: | 258 mm |
| Počet filtrov: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
