Makita DBO480Z prenosná brúska Excentrická brúska 14000 OPM Čierna, Modrá 210 W
Kód: NAKMAKOSC0002Podrobný popis
Makita DBO480Z prenosná brúska Excentrická brúska 14000 OPM Čierna, Modrá 210 W| Hladina akustického tlaku | 75 dB |
| Počet kmitov pri voľnobehu (min.) | 11000 OPM |
| Počet kmitov pri voľnobehu (max.) | 14000 OPM |
| Odchýlka hladiny zvuku | 3 dB |
| Balenie batérií | Nie |
| Nabíjačka | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ brúsky | Excentrická brúska |
| Zariadenie na odsávanie prachu | Áno |
| Upevnenie brúsneho listu | Pracka / suchý zips |
| Výška | 151 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Hĺbka | 171 mm |
| Hmotnosť | 1,7 kg |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Životnosť batérie | 50 min |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Príkon | 210 W |
| Napätie batérie | 18 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Finishing sanders |
|---|---|
| EAN: | 088381760720 |
| Hladina akustického tlaku: | 75 dB |
| Počet kmitov pri voľnobehu (min.): | 11000 OPM |
| Počet kmitov pri voľnobehu (max.): | 14000 OPM |
| Odchýlka hladiny zvuku: | 3 dB |
| Balenie batérií: | Nie |
| Nabíjačka: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ brúsky: | Excentrická brúska |
| Zariadenie na odsávanie prachu: | Áno |
| Upevnenie brúsneho listu: | Pracka / suchý zips |
| Výška: | 151 mm |
| Šírka: | 112 mm |
| Hĺbka: | 171 mm |
| Hmotnosť: | 1,7 kg |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Životnosť batérie: | 50 min |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Príkon: | 210 W |
| Napätie batérie: | 18 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
