USB flash disk SILICON POWER Ultima U02 8 GB USB 2.0 (SP008GBUF2U02V1K) čierny
Kód: PAMSLPFLD0001Podrobný popis
USB flash disk SILICON POWER Ultima U02 8 GB USB 2.0 (SP008GBUF2U02V1K) čierny| Plug and Play | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Professional, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows XP Professional x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64 |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Kompatibilný s Mac OS | Áno |
| USB verzia | 2.0 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Rozhranie zariadenia | USB Typ-A |
| Kapacita | 8 GB |
| Hĺbka | 18 mm |
| Šírka | 60,6 mm |
| Výška | 8,1 mm |
| Farba | Čierna, Priesvitné, Biela |
| Formát | Čiapky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Čítačka odtlačkov prstov | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| EAN: | 4712702646405 |
| Plug and Play: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 7 Starter, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Pro x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional x64, Windows 8, Windows 8.1 Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows Vista Business x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Professional, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Starter x64, Windows 7, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista, Windows XP Professional x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows 7 x64, Windows XP Professional, Windows XP, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium x64 |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Kompatibilný s Mac OS: | Áno |
| USB verzia: | 2.0 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Rozhranie zariadenia: | USB Typ-A |
| Kapacita: | 8 GB |
| Hĺbka: | 18 mm |
| Šírka: | 60,6 mm |
| Výška: | 8,1 mm |
| Farba: | Čierna, Priesvitné, Biela |
| Formát: | Čiapky |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
