Kambukka Bora Termos na obed 600 ml – Ružová
Kód: AGDKABTKT0063Podrobný popis
Kambukka Bora Termos na obed 600 ml – Ružová| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Nepriepustné | Áno |
| Účel | Pre studené/horúce potraviny |
| Držadlo | Nie |
| Hlavná farba produktu | Ruže |
| Vákuovo izolované | Áno |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Typ produktu | Termoska |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Čas uchovania tepla | 9 h |
| Vhodné pre potraviny | Áno |
| Výška | 130 mm |
| Hlasitosť | 600 ml |
| Priemer produktu | 100 mm |
| Hmotnosť | 375 g |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Materiál rukoväti | Plast |
| Upozornenia | Be careful when connecting to the power source., The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005144534 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Nepriepustné: | Áno |
| Účel: | Pre studené/horúce potraviny |
| Držadlo: | Nie |
| Hlavná farba produktu: | Ruže |
| Vákuovo izolované: | Áno |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Typ produktu: | Termoska |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Čas uchovania tepla: | 9 h |
| Vhodné pre potraviny: | Áno |
| Výška: | 130 mm |
| Hlasitosť: | 600 ml |
| Priemer produktu: | 100 mm |
| Hmotnosť: | 375 g |
| Základný materiál: | Nerezová oceľ |
| Materiál rukoväti: | Plast |
| Upozornenia: | Be careful when connecting to the power source., The product is not intended for the storage of hazardous substances or chemicals., Do not use for hot, explosive or poisonous liquids. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
