Kambukka Olympus Violet - termohrnček, 500 ml
Kód: AGDKABTKT0033Podrobný popis
Kambukka Olympus Violet - termohrnček, 500 ml| Množstvo | 1 |
| Typ produktu | Termálny hrnček |
| Čas uchovania chladu | 20 h |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Čas uchovania tepla | 10 h |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Farba | Purpurová |
| Jednoduché otváranie | Áno |
| Účel | Pre studené/horúce nápoje |
| Nepriepustné | Áno |
| Výška (bez veka) | 18,2 cm |
| Hmotnosť | 289 g |
| Priemer | 7,1 cm |
| Hlasitosť | 500 ml |
| Výška | 202 mm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005143377 |
| Množstvo: | 1 |
| Typ produktu: | Termálny hrnček |
| Čas uchovania chladu: | 20 h |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Čas uchovania tepla: | 10 h |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Farba: | Purpurová |
| Jednoduché otváranie: | Áno |
| Účel: | Pre studené/horúce nápoje |
| Nepriepustné: | Áno |
| Výška (bez veka): | 18,2 cm |
| Hmotnosť: | 289 g |
| Priemer: | 7,1 cm |
| Hlasitosť: | 500 ml |
| Výška: | 202 mm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
