ROTPUNKT Termo vrč, 1,2 l, slonokoščena (ecru)
Kód: AGDRTPTKT0040Podrobný popis
ROTPUNKT Termo vrč, 1,2 l, slonokoščena (ecru)| Čas uchovania chladu | 36 h |
| Kapacita | 1,2 L |
| Čas uchovania tepla | 24 h |
| Držadlo | Nie |
| Rukoväť | Áno |
| Farba | Zlato, Béžová |
| Výška | 255 mm |
| Šírka | 199 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 4007389830026 |
| Čas uchovania chladu: | 36 h |
| Kapacita: | 1,2 L |
| Čas uchovania tepla: | 24 h |
| Držadlo: | Nie |
| Rukoväť: | Áno |
| Farba: | Zlato, Béžová |
| Výška: | 255 mm |
| Šírka: | 199 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
