Termofľaša CAMELBAK Thrive Chug Insulated SST 590ml
Kód: AGDCMLTKT0060Podrobný popis
Termofľaša CAMELBAK Thrive Chug Insulated SST 590ml| Jednoduché uchopenie | Áno |
| Farba veka | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Odporúčané pohlavia | Muž/žena |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Dvojplášťová konštrukcia | Áno |
| Hĺbka | 76 mm |
| Hmotnosť | 385 g |
| Výška | 280 mm |
| Šírka | 83 mm |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA), Bisfenol S (BPS), Bisphenol F (BPF) |
| Upozornenia | Wash the bottle before first use., Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 886798053431 |
| Jednoduché uchopenie: | Áno |
| Farba veka: | Čierna |
| Farba: | Čierna |
| Odporúčané pohlavia: | Muž/žena |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Dvojplášťová konštrukcia: | Áno |
| Hĺbka: | 76 mm |
| Hmotnosť: | 385 g |
| Výška: | 280 mm |
| Šírka: | 83 mm |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA), Bisfenol S (BPS), Bisphenol F (BPF) |
| Upozornenia: | Wash the bottle before first use., Do not use the bidon to hold hot liquids., Avoid dropping the bidon to avoid mechanical damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
