Termofľaša Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)
Kód: AGDKABTKT0055Podrobný popis
Termofľaša Kambukka Elton Insulated 600 ml Nightfall (11-03038)| Množstvo | 1 |
| Čas uchovania chladu | 22 h |
| Jednoduché otváranie | Áno |
| Typ produktu | Termálna fľaša |
| Materiál interiéru | Nerezová oceľ |
| Farba | Čierna |
| Nepriepustné | Áno |
| Čas uchovania tepla | 10 h |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Výška | 197 mm |
| Výška (bez veka) | 16,2 cm |
| Priemer | 7,4 cm |
| Hlasitosť | 600 ml |
| Neobsahuje | Bisfenol A (BPA) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005144015 |
| Množstvo: | 1 |
| Čas uchovania chladu: | 22 h |
| Jednoduché otváranie: | Áno |
| Typ produktu: | Termálna fľaša |
| Materiál interiéru: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Nepriepustné: | Áno |
| Čas uchovania tepla: | 10 h |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Výška: | 197 mm |
| Výška (bez veka): | 16,2 cm |
| Priemer: | 7,4 cm |
| Hlasitosť: | 600 ml |
| Neobsahuje: | Bisfenol A (BPA) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
