Termohrnček Kambukka Olympus 300ml Jet Black
Kód: AGDKABTKT0014Podrobný popis
Termohrnček Kambukka Olympus 300ml Jet Black| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hlavná farba produktu | Čierna |
| Materiál | Silikón, Nerezová oceľ |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Vákuovo izolované | Áno |
| Typ produktu | Termálny hrnček |
| Čas udržania teploty | 6 h |
| Nepriepustné | Áno |
| Vhodné pre potraviny | Áno |
| Účel | Pre studené/horúce nápoje |
| Čas uchovania chladu | 11 h |
| Funkcia uchovania teploty | Áno |
| Hlasitosť | 300 ml |
| Výška (bez veka) | 11,6 cm |
| Priemer produktu | 71 mm |
| Hmotnosť | 210 g |
| Výška | 136 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| EAN: | 5407005141991 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hlavná farba produktu: | Čierna |
| Materiál: | Silikón, Nerezová oceľ |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Vákuovo izolované: | Áno |
| Typ produktu: | Termálny hrnček |
| Čas udržania teploty: | 6 h |
| Nepriepustné: | Áno |
| Vhodné pre potraviny: | Áno |
| Účel: | Pre studené/horúce nápoje |
| Čas uchovania chladu: | 11 h |
| Funkcia uchovania teploty: | Áno |
| Hlasitosť: | 300 ml |
| Výška (bez veka): | 11,6 cm |
| Priemer produktu: | 71 mm |
| Hmotnosť: | 210 g |
| Výška: | 136 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
